Zabiegi na urządzeniach medycznych

Urządzenia medyczne

W ofercie gabinetu znajdują się zabiegi poprawiające zdrowie, urodę i kondycję,

wykonywane na nowoczesnych urządzeniach medycznych. Są to sprawdzone urządzenia renomowanych firm, z certyfikatami bezpieczeństwa i jakości, bo tylko takie zapewnią komfort i skuteczność zabiegów.

W ofercie gabinetu znajdują się następujące urządzenia:

  • CERAGEM  E – to urządzenie wielofunkcyjne, z głównym przeznaczeniem do masażu z promieniowaniem podczerwonym. Zastosowanych jest tu 5 różnych technik leczniczych, takich jak: chiropraktyka, moksoterapia, masaż, akupresura oraz rozgrzewanie promieniowaniem podczerwonym. Marka Ceragem obecnie jest największym na świecie producentem i dostawcą urządzeń medycznych do masażu termalnego, będąc połączeniem najnowszych osiągnięć techniki oraz medycyny konwencjonalnej. 
  • JURINE 8000 - jest to obecnie jedyne urządzenie na rynku, w którym producent –koncern medyczny DWZONE MEDICAL, zastosował jednocześnie działające fale ultradźwiękowe i prądy elektrostymulacyjne. Zastosowanie ultradźwięków i elektrostymulacji daje wyśmienite rezultaty i dzięki nim uzyskujemy poprawę urody, jędrne i smukłe ciało, spalamy zbędną tkankę tłuszczową jednocześnie poprawiamy stan naszego zdrowia.